Prezenty dla gości

prezent

Prezenty dla gości jeszcze do niedawna w naszym kraju weselni goście dostawali od Pary Młodej co najwyżej butelkę weselnego trunku lub pyszne wypieki. Dziś jednak bardzo wiele się w owej kwestii zmieniło i coraz częściej inspirujemy się zachodnimi trendami czy też zwyczajami. Przywędrował i do nas obyczaj obdarowywania gości ślubno-weselnych niewielkimi prezencikami. Jeżeli i Wy o tym ,myślicie, zapewne zastanawiacie się nad tym, co konkretnie mogłoby się takim podarunkiem stać!
Prezenty dla gości na co warto postawić?

Niezwykle często prezenciki do gości są w sposób bezpośredni związane z kulinariami, wszak każdy lubi pyszności i na pewno nimi nie pogardzi. Dlatego też niezwykle często pary stawiają na przykład na pięknie opakowane paczki cukierków czy też ciasteczek-taki podarunek bowiem na pewno szczerze gości weselnych ucieszy. Warto pomyśleć również o malutkich słoiczkach z miodem, powidłami domowymi bądź też dżemami.

Może zainteresuje Cię nasza propozycja jak komis ślubny – komis sukien ślubnych warszawa! Największa ofert sukien ślubnych!

Coraz częściej weselnicy otrzymują także niewielkie sukulenty, które stawiają w sowich domach i wspominają piękne chwile, jakie na weselnym przyjęciu spędzili. Magnesy na lodówkę oraz podkładki pod kubki również pojawiają się stosunkowo często. Możecie jak najbardziej nagrać też płytę z Waszymi ukochanymi przebojami i podarować po jednym egzemplarzu każdemu z gości. Warto byłoby zawsze dopasować ów pomysł na prezencik do stylu przewodniego weselnego przyjęcia. A Wy, co chcecie Waszym gościom podarować?