Sen z naturą

mositiera

A oto propozycja wprost stworzona do domu z drewna lub domu z bali drewnianych. Świetnie pasować będzie także do sypialni w domku letniskowym. Stworzona jest ona z naturalnego drewna ręcznie heblowanego. Ponad to by uzyskać mieniący efekt drewno nasmarowane jest żywicą i olejem drzewnym. Taka sypialnia stworzona jest z samych naturalnych składników. Dzięki temu w takim pomieszczeniu na pewno śpi się lepiej, a człowiek budzi się rześki i wypoczęty. Ponadto drewno tworzy miłą i przytulną atmosferę. Jeśli do tych takiej drewnianej sypialni dodamy kominek, gdzie wieczorem będą pojawiać się ciepłe płomyki to efekt będzie piorunujący. Warto pomyśleć o takim projekcie sypialni, zwłaszcza jeśli jesteśmy posiadaczami domu drewnianego.

Książęca sypialnia

Udało nam się znaleźć iście królewską sypialnie, specjalnie dla miłośników antyków. Prawdopodobnie jest to sypialnia w jednym z drogich hoteli. Propozycja ta przepełniona jest starodawnym stylem. Dużo drewnianych mebli w połączeniu z marmurowymi elementami tworzą bardzo specyficzny klimat. W takiej sypialni każdy może poczuć się jak wyjątkowo. Owalne okna wspaniale współgrają i tworzą jednolitą całość z sypialnią. Ponadto wspaniałe ciemne drewno nadaje ciepła całemu pomieszczeniu. W jednym z kątów pomieszczenia znajduje się zestaw pięknych starodawnych tapicerowanych krzeseł i stolika do kawy lub herbaty. Szczególną uwagę należy zwrócić na podłogę oraz kolumnę. Marmurowe kafle we wzory niczym z książęcego pałacu. Chyba każdy chciałby mieć coś tak pięknego w swoim domu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tak zaprojektowana sypialnia to niestety, także duży wydatek…

Moskitiera

Cechą charakterystyczną moskitier jest możliwość bezinwazyjnego, prostego montażu do większości nowoczesnych okien występujących na rynku.

Oczywiście posiadając moskitierę mycie okien będzie zajęciem dużo rzadszym.

Wykonujemy je ze specjalistycznej siatki z drobnymi oczkami z włókna szklanego pokrytego pcv naciągniętej na aluminiowej ramce.
Wstępne wygięcie profilu ramki na zewnątrz(oraz prostowanie się go podczas naciągania siatki w trakcie produkcji) powoduje jej stałe równomierne napięcie , co zapobiega jej łopotaniu w oknie.

Dzięki zastosowaniu włókna szklanego, elementów aluminiowych oraz innych wysokogatunkowych materiałów są one całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych jak i promieniowania UV. Zachowanie ich w czystości nie sprawia kłopotu (mycie wodą , itp.)
Dzięki kolorystyce profili „wtapiają” się one w ramę okna stając się prawie niewidoczne natomiast łapki mocujące pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie okuć okiennych .