Materace przeciwodleżynowe

przeciw

Zapewne niektórzy z was zastanawiają się nad zakupem materace piankowe oraz tym, czym się różnią od innych standardowych materacy. Otóż podstawowa różnica między nimi to materiał, z jakiego są wykonane. Standardowe ogólnodostępne materace wykonane są z gąbki lub posiadają sprężyny. Alternatywą do nich są materace piankowe. Wykonane są z pianki o różnej twardości w zależności od potrzeb klienta. Ogromnym plusem tego typu materacy jest to, że są one tańsze od standardowych materacy oraz to ze nie zużywają się one tak szybko jak na przykład materace wykonane z gąbki. Jako zużycie mam na myśli postępujące z czasem odkształcanie materaca. Kolejnym plusem materace piankowe jest to, że są one produkowane w różnego rodzaju kształtach, dzięki czemu możemy wybrać taki, który będzie nam najbardziej pasował. Możliwe są różnego rodzaju kształty tego typu materacy, czyli na przykład anatomiczne, lekko pofałdowane, bądź jak gąbka posiadająca fałdki. Materace piankowe są również konfigurowane ze standardowymi rodzajami materacy. Często można spotkać materace piankowo-sprężynowe oraz takie z różnego rodzaju konfiguracjami. Widzimy, więc że materace piankowe
Mają, wielorakie zastosowanie w użytku domowym. Są tańsze w produkcji i stają się, co raz bardziej dostępne dla wszystkich użytkowników materacy. Podsumowując materace piankowe to bardzo dobra i ciekawa alternatywa dla standardowych materacy wykorzystujących jako wypełnienie sprężyny oraz gąbkę. Polecam bardzo wszystkim tym, którzy mają dość skrzypiących i twardych standardowych materacy.

Materace Real

Zastanawiacie się co to są real materace i do czego służą? Otóż real materace to rodzaj materacy do użytku domowego dzięki którym mamy możliwość bardzo wygodnego oraz komfortowego snu oraz odpoczynku. Dzięki real materace każdy kto szuka materaca odpowiedniego dla siebie na pewno znajdzie coś dla siebie dzięki czemu nie będzie już musiał szukać więcej. W czym tkwi sekret real materace? A w tym że real materace wykonywane są w procesie produkcji który jest stale monitorowany dzięki czemu klient który zakupuje real materace ma pewność że są one najwyższej jakości ponieważ na każdym etapie produkcji real materace są testowane oraz sprawdzane pod względem jakości nie tylko zastosowanych materiałów ale również pod względem jakości wykonania.

Przy produkcji materacy Real stosuje się tylko najlepsze rodzaje gąbek, pianek oraz sprężyn dzięki czemu każdy przyszły użytkownik może być pewny że zakupiony przez niego materac będzie jemu służył właściwie przez wszystkie te lata użytkowania. Odpowiedni dobór konfiguracji materiałów powoduje to że każdy przyszły użytkownik znajdzie odpowiedni materac dla siebie według jego własnych kryteriów jakie wyznaczył dobremu materacowi. Podsumowując real materace to marka bardzo dobrych materacy do użytku domowego dla każdego rodzaju użytkowników zarówno tych wymagających jak i tych dla których ważniejsza jest cena danego materaca. Dzięki real materace każdy z nas znajdzie odpowiedni materac dla siebie i na pewno będzie z niego zadowolony przez długie lata jego użytkowania.